Velikonoční aktivity pro děti

Velikonoční aktivity pro děti

VELIKONOČNÍ AKTIVITY PRO DĚTI

EKO VELIKONOČNÍ AKTIVITY PRO DĚTI DOMA

JSTE PŘIPRAVENI ZABAVIT DĚTI?

ZKONTROLUJTE SVOU SKŘÍŇKU

S blížícím se uzavřením škol je čas se připravit, abyste měli doma spoustu řemeslných potřeb, připravených na tvoření a vyrábění. Pokud vám docházejí řemeslné zásoby, nyní je čas udělat si zásoby papíru, karet, barev, štětců, tyčinek a lepidla!

MÁTE DOST POTŘEB NA PEČENÍ?

Máte dostatek mouky, cukru, másla, vajec, prášku do pečiva, moučkového cukru, vykrajovátek na cukroví, válečků, potravinářských barviv, posypů, čokolády na vaření, minivajíček atd.?

ODLOŽTE SI KAŽDODENNÍ POLOŽKY

Začněte odkládat všechny své miliony prázdných toaletních papírků, starých sklenic, krabic od vajec, krabic od cereálií, knoflíků atd.

Blog s aktivitami velikonočního ekologického řemesla

UDĚLEJTE SI POHODLÍ– NECHTE DĚTI TVORIT

Trochu jako plánujeme Vánoce v našem domě, budeme plánovat Velikonoce…

Takže jsme přemýšleli o všech věcech, které chceme udělat o letošních Velikonocích. Všechny aktivity lze vykonávat bezpečně z domova s ​​celou rodinou a jsou dobré i pro životní prostředí.

Blog s aktivitami velikonočního ekologického řemesla

VELIKONOČNÍ ŘEMESLO

Je potřeba udělat tolik nápadů na velikonoční řemesla, ale my jsme vybrali jen pár našich oblíbených.

1. VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK 

Je to skvělý způsob, jak spotřebovat své miliony prázdných toaletních ruliček... Jednoduše roli zakryjte papírem, vystřihněte několik dlouhých uší, přidejte menší pár uší ze vzorovaného papíru a uši nalepte na stranu role.

Nyní ozdobte obličej nalepením pom pom nosu, přidáním očí (použili jsme několik dřevěných výřezů, které jsme měli kolem domu), nakreslete vousky a přilepte několik zubů z bílého papíru. Roztomilé mít kolem domu, užít si Velikonoce a hrát hry.

Velikonoční ekologické řemeslné aktivity 5
2. HLINĚNÁ VEJCE

Milujeme vzduch sušící hlínu v našem domě! Vyváleli jsme hlínu a použili vykrajovátka na vajíčka.. Pomocí špejle jsme udělali dírky.

Na vzduchu schnoucí hlína obvykle zasychá nejméně 24-48 hodin, ale byli jsme netrpěliví a zoufalí, abychom je natírali, tak jsem je na 10 minut strčil do trouby.

Používáme naše vodové barvy a rádi jsme viděli, jaké barvy můžeme vytvořit jejich smícháním. Poté, co byly suché, jsme provlékli náš provázek a všichni byli připraveni ozdobit náš velikonoční strom!

Blog o aktivitách velikonočních ekologických řemesel 43

3. PAPÍROVÉ KVĚTY

Jak možná víte, milujeme papír takže máte v naší skříni na řemeslo tolik krásného vzorovaného papíru a kartonu.

Stačí nastříhat spoustu proužků papíru, přehnout je a konce slepit dohromady a vytvořit smyčku. Poté vystřihněte kruh z kartonu a do středu kruhu nalepte všechny smyčky papíru. Po zaschnutí připevněte na zadní stranu špejli nebo paddle pop stick, přidejte knoflík na přední stranu a voila.

Vyrobte si losy v různých barvách a rozmístěte je po domě ve sklenicích nebo jako dárek! Tolik zábavy.

Velikonoční ekologické řemeslné aktivity 1

Nastříhejte proužky papíru

Velikonoční ekologické řemeslné aktivity 2

Smyčka a držet spolu

Velikonoční ekologické řemeslné aktivity 8

Přidejte stonek

RUČNÍ VELIKONOČNÍ DÁRKY

Je to obzvláště krásný čas být laskavý. Čas, kdy někteří nemohou opustit dům, takže buďte ohleduplní a doručte jim dárek, který jste vyrobili se svými dětmi.

1. PAPÍROVÉ KYTICE

S květinami, které jste vytvořili výše, je můžete shromáždit do kytice a položit je na dveře sousedovi nebo někomu, kdo nemůže ven. Představte si ten výraz na jejich tvářích, když vidí spoustu ručně vyrobených papírových květin!

Velikonoční ekologické řemeslné aktivity 8
2. VÝROBA VELIKONOČNÍHO PŘÁNÍ

Vytváření karet je pro děti skvělá aktivita, protože je baví jejich vytváření a vytváření, pak mohou využít své schopnosti psaní k psaní karet.

Rodině a přátelům, kteří nejsou poblíž, nebo přátelům a sousedům, se kterými nemůžeme trávit čas, přinese promyšlené velikonoční přání do poštovní schránky nebo poštou tolik radosti oběma dětem, které dát je a těm, kdo je přijímají.

Blog o aktivitách velikonočního ekologického řemesla 38
3. VELIKONOČNÍ COOKIES VE SKLENICI

Proč si nezpříjemnit čas pečením velikonočního cukroví, které se vloží do staré zavařovací sklenice a uváže provázkem. Velmi promyšlený dárek, který neobsahuje plasty, vytvoří doma aktivitu a rozzáří den někomu, kdo možná potřebuje ten úsměv.

VELIKONOČNÍ PEČENÍ

 

Takové zábavné odpoledne v kuchyni společně při nepořádném připravování a zdobení velikonočního cukroví, připraveného k pozdějšímu jídlu při sledování králíka Petra!

 

Blog s aktivitami velikonočního ekologického řemesla

VYROBTE SI VLASTNÍ VELIKONOČNÍ DEKORACE

Prostě není dost času je všechny zahrnout, ale tady je pár našich oblíbených kreativních velikonočních dekorací. Rádi je vyrábíme, abychom zdobili náš dům připravený na Velikonoce a velikonočního zajíčka.

1. VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK PAPÍROVÝ ZAJÍČEK

Stáhněte si bezplatnou tisknutelnou šablonu a vytvořte si vlastní velikonoční ozdoby. Ponoříme se do mé pokladnice ze vzorovaného papíru a vyrábíme prapory, kterými ozdobíme dívčí pokoje nebo celý dům. Milujeme nádherné pastelové barvy, které rozzáří dům a samozřejmě je to skvělá zábava vyrábět. Potřebujete jen papír, nůžky, provázek a lepidlo.

Blog s aktivitami velikonočního ekologického řemesla
2. VELIKONOČNÍ STROM

Dělali jste někdy velikonoční stromeček? Podobně jako o Vánocích si užíváte rodinné chvíle při výrobě ozdob, které pověsíte na velikonoční stromeček. Jednoduše sbírejte tyčinky a vystavte je ve velké váze a zavěste na velikonoční ozdoby, které jste vyrobili. Papírová vajíčka a ozdoby vyrábíme běžně, ale letos jsme se rozhodli vyrobit hliněná vajíčka, o kterých jsme se zmínili výše!

Je zábavné mít doma velikonoční strom, ze kterého se můžete těšit během velikonočního období, a někdy se na něm objevují velikonoční vajíčka i na Velikonoční neděli…

 

Blog o aktivitách velikonočních ekologických řemesel 43

VELIKONOČNÍ AKTIVITY

 

4 dívky chodí spolu v lese s košíkem květin

Doufám, že vám to dalo nějaké nápady, jak pro vás a vaše děti o letošních Velikonocích vytvořit kreativitu.

 

Back to blog